Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5376

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   20. 5. 2018 (11:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

vysypaný odpadkový koš

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (12:38)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Provedli jsme kontrolu několika košů v označené lokalitě. Všechny byly vyprázdněné a okolí čisté. Hezký den. František, Čistá Trojka