Úklid ulic #5375

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   20. 5. 2018 (10:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Problém se opakuje

Koněvova ul. v okolí Lídlu je pomočená a často plná exkrementů

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (10:43)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme jako urgenci na komplexní úklid ulic Pražským službám. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Peter   |   29. 5. 2018 (08:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ohrada-Žižkov beze změn. Ulice jsou nedostatečně uklizené, pomočené a smrdí fekáliemi.