Další podněty Čisté Trojce #5374

Stav hlášení: vyřízeno předáním na odpovědnou organizaci / věc je v řešení

Vložil(a): Helena   |   19. 5. 2018 (21:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prolomená chodníková mříž světlíku

Vím, že bylo hlášeno (Před 48 hodinami), ale opravdu jde o to, aby se někdo "nechytil do pasti" a nepřizabil se.
Na stránkách se objeví zelený klik jako vyřešeno, ale toto není řešení!!!!

a když, tak by mělo být sděleno kdo má na starosti a kdo je zodpovědný

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (10:41)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který jsme předali na MČ Praha3 k předání zodpovědné organizaci. Podnět je již v řešení. Budeme Vás informovat. Pavel, Čistá Trojka