Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5372

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   19. 5. 2018 (19:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ten samej problém pořád dokola

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (11:03)

Dobrý den. Děkujeme za podnět. Při naší kontrole již bylo vše v pořádku. Hezký den. František, Čistá Trojka