Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5371

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Barbora   |   19. 5. 2018 (17:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek u přeplněných kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (12:54)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Okolí již bylo poklizeno a objevil se nový odpad, který jsme odvezli. S pozdravem, František, Čistá Trojka