Další podněty Čisté Trojce #5370

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Magdalena   |   19. 5. 2018 (14:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V parku vedle restaurace Kozel u Basilejského náměstí leží uhynulé zvíře (kousek od reklamního stojanu, v trávě).

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (14:57)

Dobrý den,
děkujeme za váš podnět, který jsme nahlásili MP Praha 3, kteří zajistí odbornou firmu k odklizení uhynulého zvířete.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Magdalena   |   21. 5. 2018 (16:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za informace :)