Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5366

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 5. 2018 (15:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Smíšený odpad.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (15:20)

Uklidila Čistá Trojka.