Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5365

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 5. 2018 (15:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Desky od nábytku.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (15:12)

Uklizeno Čistou Trojkou.