Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5364

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 5. 2018 (14:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Holoubátko a hadry.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (14:52)

Odklizeno Čistou Trojkou.