Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5363

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 5. 2018 (14:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kýbl a stromek.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (14:46)

Uklizeno Čistou Trojkou.