Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5362

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   18. 5. 2018 (14:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Desky a větve.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (14:40)

Uklizeno Čistou Trojkou.