Psí exkrementy #5360

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Fanda   |   18. 5. 2018 (13:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid psích exkrementů v ul. Lukášova před cyklostezkou Vítkov.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (15:33)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Bobáky jsme našli. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (15:35)

Další kusák.

Reakce Čisté Trojky   |   18. 5. 2018 (15:36)

Desinfikovali jsme. Hezký den