Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5355

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   17. 5. 2018 (15:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u textilního

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (16:57)

Uklizeno Čistou Trojkou.