Psí exkrementy #5353

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   17. 5. 2018 (13:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, dopoledne krásně uklizeno a teď obrovský psí exkrement, který to hodně zošklivuje. Zároveň Chlumova 10 opět pohozená nějaká skříňka mezi zaparkovanými auty. To musí dělat někdo už naschvál. Moc děkuji za Vaše skvělé služby. Jaroslav

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:30)

Dobrý den. Děkujeme za upozornění. Bobek tu na nás už čekal. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:31)

Máte čisto.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:34)

Skříňka u č. 10 již nebyla. Hezký den