Černé skládky #5352

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   17. 5. 2018 (08:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den chtěl bych nahlásit nepořádek na sídlišti v v boudě na kontajnery na směsný odpad tatřka v budou boudách níže výše děkuji moc za nápravu

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:46)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Bylo toho zde více. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:47)

Odklizeno.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:48)

Ještě uvnitř.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:48)

Čisto.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:49)

A koberec.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (14:50)

Bez koberce je to lepší. Hezký den.