Černé skládky #5351

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   17. 5. 2018 (08:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den před klinikou se válejí kvádry až do silnice ohrožuje to silniční provoz ale také i zaparkovaná auta prosím o jejich odstranění než vznikne škoda či dopravní nehoda.Také dále je tám nepořádek bordel je jedné bezdomovkyně upadané uschlé jehličí a čouhající větve od tisu který brání chodcům v chůzi také bylo dobré to pokácet. i kvůli klinikářum aby tám bylo vidět co tám před klinikou přesně dělají .
děkuji moc za nápravu

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (09:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Urgentně předáváme na MČ Praha 3 k řešení.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2018 (11:11)

Dobrý den,
špulky byly minimálně vráceny s chodníku na svoje místo.
Pavel, Čistá Trojka