Psí exkrementy #5349

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): miroslav   |   16. 5. 2018 (22:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kdyby tu hlídkovalo víc policajtů bylo by tady míň hoven a bordelu.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (09:50)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Máte požadavek na konkrétní úklid? Na exkremetnty v celé Ambrožové ulici upozorníme Pražské služby.
Pavel, Čistá Trojka