Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5348

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   16. 5. 2018 (22:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ilegalna skladka

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (11:55)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše upozornění. Provedli jsme kontrolu a skládka již byla odklizena. S pozdravem, František, Čistá Trojka