Další podněty Čisté Trojce #5347

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): vlasta   |   16. 5. 2018 (16:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dira v chodniku, dosg nebezpecna vec. Prosim o predani na kompetentní misto. Dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 5. 2018 (09:48)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme zodpovědné organizaci.
Pavel, Čistá Trojka