Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5346

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   16. 5. 2018 (15:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozený polystyren.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (15:19)

Uklizeno Čistou Trojkou.