Úklid ulic #5344

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): OŘ MP Praha 3   |   16. 5. 2018 (13:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

na chodníku u přechodu pro chodce leží molitan z matrace.

Děkuji OŘ MP Praha 3

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (15:42)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše oznámení. Molitan jsme odvezli. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (15:43)

Čisto.