Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5343

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   16. 5. 2018 (12:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Oblíbené místo "skladniků".

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (12:52)

Odvezla Čistá Trojka.