Úklid ulic #5342

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Evidur   |   16. 5. 2018 (12:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V okolí budovy na ulici Orebitská 18 se nachází velké množství odpadků, střepů a psích exkrementů.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (15:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a poklidili.
Pavel, Čistá Trojka