Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5341

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   16. 5. 2018 (10:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Homada plevele a zeminy.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (10:53)

Děkujeme za oznámení. Bylo to na dva pytle. Hezký den, František, Čistá Trojka