Černé skládky #5339

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   16. 5. 2018 (07:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, dva dny pohozený dětský kočárek pod schody do Chlumovi ulice. Můžete prosím zkontrolovat jestli tam ještě je a když tak odvést. Moc děkuji. Hezký den. J.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (11:21)

Dobrý den. Děkujeme za Vaše upozornění. Dětský stolek byl na místě. František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   16. 5. 2018 (11:22)

Rádi jsme odklidili. Hezký den.