Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5338

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   15. 5. 2018 (15:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Krabice u koše.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (15:51)

Uklizeno Čistou Trojkou.