Úklid ulic #5335

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   15. 5. 2018 (11:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvý holub.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (13:18)

Uklizeno Čistou Trojkou.