Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5334

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (11:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace 2x

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (12:40)

Dobrý den. Děkujeme za oznámení. Matrace jsme odvezli. S pozdravem, František, Čistá Trojka