Úklid ulic #5333

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (11:50)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedopalky kolem tram. zastávky Biskupcova

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:54)


Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali správci zastávek tedy dopravním podnikům: dpp.cz/kontakty/podnet/
Pavel, Čistá Trojka