Psí exkrementy #5332

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (09:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Ambrožova je plná “šišek” od psů

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (10:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulice Ambrožova.
Libor, Čistá Trojka