Psí exkrementy #5331

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (09:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Biskupcova páchne výkaly
Problém se opakuje
Lokalita kina Aero

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (10:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen Pražským službám ke komplexnímu mytí ulic.
Libor, Čistá Trojka