Psí exkrementy #5330

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (09:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Exkremen neuklizent uz 3 dni
Na rohu Radegast Čekárna

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (12:54)

Dobrý den. Exkrement jsme odklidili a místo desinfikovali. S pozdravem, František, Čistá Trojka