Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5329

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   15. 5. 2018 (08:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedosekana trava na mezi kolem detskeho hriste Zidovske pece 2 a v okoli.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (09:24)

Dobrý den,

děkujeme Za Váš podnět. V této lokalitě právě probíhá seč.
Pavel, Čistá Trojka