Psí exkrementy #5328

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (08:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Problém s exkrementy se opakuje

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:56)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen Pražským službám ke komplexnímu úklidu ulic od exkrementů. Libor, Čistá Trojka