Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5327

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   15. 5. 2018 (08:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek kolem detskeho hriste Zidovske pece 2

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali zodpovědné firmě a dnes také dojde k nápravě
firmou, která zde úklid provádí.
Pavel, Čistá Trojka