Úklid ulic #5326

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (08:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozlitej kečup na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (15:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a kečup uklidili.
Pavel, Čistá Trojka