Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5325

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (08:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přecpané popelnice

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:49)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen firmě AVE k vývozu.
Libor, Čistá Trojka