Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5324

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   15. 5. 2018 (08:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněné koše

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu. Bylo již vyvezeno firmou AVE. Pavel, Čistá Trojka