Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5323

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   15. 5. 2018 (07:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odlozene kreslo a servirovaci vozik

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:14)

Dobrý den, děkujeme za váš podnět.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (11:15)

Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka