Poškozený mobiliář #5321

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   14. 5. 2018 (16:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozená lavička: ulomený betonový sloupek. Žižkovo nám., roh Radhošťské a Ondříčkovy.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (09:26)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Ten jsme předali k nápravě na MČ Praha 3, kteří opravu laviček zajistí.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   21. 5. 2018 (16:02)

Dobrý den,
lavičky opraveny.
Pavel, Čistá Trojka