Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5320

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   14. 5. 2018 (16:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zbytky ohrazení kmene: Škroupovo nám., mezi Ševčíkova a Pospíšilova.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (16:48)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Předáváme TSK a odboru zeleně. Pavel, Čistá Trojka