Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #5319

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   14. 5. 2018 (16:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulomená větev: nám. JZP, na rohu u školy.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (10:50)

Dobrý den, větev byla již uklizena. Pavel, Čistá Trojka