Psí exkrementy #5317

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   14. 5. 2018 (15:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Veřejné WC u stromu, spousta hovínek

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (15:22)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Čistá Trojka nenahrazuje komplexní úklid chodníků, který provádějí denně v pravidelných hodinách Pražské služby. Tam jednotlivé exkrementy předáváme.
Pavel, Čistá Trojka