Úklid ulic #5312

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kamil   |   14. 5. 2018 (13:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nedopalky a nepořádek na zastávce

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (16:19)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět, který předáváme Dopravním podnikům a Pražským službám ke komplexnímu úklidu zastávky. Pavel, Čistá Trojka