Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5309

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   14. 5. 2018 (11:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odlozeny gril v drevenem pristresku na kontejnery

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (15:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Pavel   |   14. 5. 2018 (15:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky