Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5307

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   14. 5. 2018 (11:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozené pytle.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (11:12)

Uklizeno Čistou Trojkou.