Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #5306

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   14. 5. 2018 (10:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Klasicky u textilu.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (15:29)

Uklizeno Čistou Trojkou.