Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5304

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   14. 5. 2018 (10:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplnené koše

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (15:43)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Kontrolu uvedeného místa jsme naplánovali na následující pracovní den. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (13:07)

Dobrý den. Při dnešní kontrole byl stav košů uspokojivý. Co je mimo odvezeme. S pozdravem, František, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 5. 2018 (13:11)

Poklizeno.