Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #5303

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Peter   |   14. 5. 2018 (10:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozloženej gauč na ulici

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (11:47)

Dobrý den. Děkujeme za vhodné upozornění. Části pohovky jsme odklidili. S pozdravem, František, Čistá Trojka