Úklid ulic #5301

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Carsten   |   14. 5. 2018 (09:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   14. 5. 2018 (10:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět z kterého není bohužel znát co požadujete.
Pavel, Čistá Trojka